סטודיו לקרמיקה

Asset 132.png

חובות הלבבות הוא בית ללימוד קרמיקה.

 

יש בו סטודיו רחב, מואר ומאובזר שמאפשר לחקור, ללמוד ולהתנסות בחוויית הקרמיקה השלמה. המורות והמורים שבו נבחרים בקפידה ומגיעים מאהבה אמיתית למקצוע וליצירה. בעזרתם ובזכות מגוון קורסים ברמות ובאורכים שונים, אפשר להכיר את יסודות הבסיס
של עבודה עם חימר, עבודת יד או יצירה באובניים, עבודה במשטחים, יציקות וכלים שונים, חיבורים של חומר ועוד.

 

מעבר לקורסים למתחילים ולמתקדמים,אנו מציעים סטודיו פתוח לעבודה עצמאית, באמצעות מנוי חופשי חודשי או כרטיסיה של 15 שעות. בנוסף מציע הסטודיו סדנא חד-פעמית בת שעתיים, "דייט נייט", ללימוד טכניקות פשוטות ויצירה של כלים שאפשר לקחת הביתה לאחר צביעה. הסדנה מתאימה במיוחד כמתנת יום הולדת, מסיבת רווקות, פעילות כיפית לקבוצות ועוד. 

Asset 128.png
Asset 131.png

Hand Building

Pottery Wheel

25.jpg

קורס יסודות הקרמיקה הוא מבוא לבניית יד, במהלכה נבין את שלבי העבודה בחומר ונלמד טכניקות בנייה שונות: פינצ'ינג, חוליות ומשטחים דרך הדגמות ותרגילים קצרים. נתוודע למושגי יסוד, אופיו ותכונותיו של החומר הקרמי בכל שלב בתהליך העבודה תוך יצירה, התנסות אישית, צביעה ושימוש בגלזורות. אין צורך בניסיון קודם.

26.jpg

קורס המפגיש עם עולם הקדרות והעבודה על הגלגל דרך הדגמות והנחייה אישית. המשתתפים יתנסו בלישה, מרכוז, בניית צילינדר, קעריות, צד שני וטיפול צבעוני. במהלך הסדנה נעמיק את ההיכרות עם החומר, נתוודע לשיטות עיטור וצבע ונבחן את הקשר בין הגוף הקרמי לפני השטח שלו. מיועד למשתתפים ללא ניסיון קודם ולבעלי ניסיון בסיסי בעבודת גלגל.

הכירו את הצוות המורים המקצועי שלנו!

בסטודיו שלנו תמצאו את המורים והמורות הכי טובים.
כל אחד מהם הוא עולם ומלואו ומלמד בצורה שונה ואופיינית רק לו או לה!
מומלץ לעבור קורס אצל כל אחד.ת מהמורים שנבחרו בקפידה לסטודיו שלנו. 

Asset 133.png
בינה.jpg
Asset 128.png

בינה

  • Instagram

​בינה היא קדרית עצמאית אשר מתמחה בתורת העבודה על האבניים. בעבודתה בינה שואלת שאלות פונקציונליות ואסטתיות תוך ניסיון מתמיד לדחוף את הגבולות הצורניות של המדיום.  בשנתיים האחרונות בינה מחנכת, מלמת ומלווה אנשים שמהקהילה בדרכם הקרמית

גל.jpg

גל קופליק

  • Instagram

גל בוגרת המחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל.

"אני מעצבת ויוצרת קרמיקה שימושית ופיסולית בטכניקה של יציקות, העבודות שלי משלבות חומר עם מדיום דיגיטלי בהם אני חוקרת תנועה, חופש וגבולות.
עם השקפה זו אני מלמדת את היסודות הבסיסיים ביותר בעבודה עם החומר - בבניית יד ועבודת גלגל, ומאפשרת חופש להתנסות וליצור באופן אישי בטכניקות השונות שנלמד"

זיו.jpg

זיו גנל

זיו בוגר המחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית בבצלאל.
"כשראיתי בפעם הראשונה את העבודה הרטובה עם החומר על הגלגל - התאהבתי בבוץ. יש משהו מהפנט בתנועה הזו, ובהתמסרות אליה. בסטודיו שלי אני אוהב לשלב טכניקות שונות וחומרים שונים, ולחקור את הכימיה שמאחורי הקרמיקה. אני מלמד קדרות ופיסול בהדגמות קצרות ותרגול חופשי. אני מנסה לחשוף את התלמידים לטווח ההבעה הרחב של החימר, ומתוך החיפוש למצוא ביחד את החיבור האישי של כל תלמיד אל העולם הקרמי."

665 copy.jpg

נטע לבבי

  • Instagram

נטע בוגרת המחלקה לקרמיקה וקדרות בתל חי.

"אני יוצרת כלי קדרות על האבניים, ומשתדלת להשאיר פיסה של עצמי בתוכם. עבודת האבניים נהייתה חלק ממני, כמו עוד איבר מוכר בגוף שעובד באופן אוטומטי ואינטואיטיבי. החומר מלמד אותי, להיות קשובה יותר לחושים שלי ולתת תשומת לב לגוף שלי. מלמד אותי סבלנות ואורח רוח ומאלץ אותי לתרגל התמקדות במה שקורה. זהו זמן של התבוננות, יצירה, דמיון, ושקט."

נועה.jpg

נועה בלנרו

נועה היא קדרית ומורה לקרמיקה, בוגרת לימודי תעודה
בבית בנימיני. 
"אני מלמדת עבודה על האובניים ועבודת יד בטכניקות מגוונות, מעבירה חוגים וסדנאות לקבוצות ויחידים שמחפשים לגעת בחומר ולהכיר לעומק את מלאכת הקרמיקה. 
יש לי סטודיו קטן בקרית המלאכה בו אני יוצרת."

heart.png
Asset 131.png